موضوعات
 • آموزش
 • CTC
 • IFM
 • Nuovafima
 • SCHNEIDER
 • SMC
 • مقاله
 • Linde
 • پرینترهای صنعتی
 • پیوندها
  برچسب ها

  بسیاری از ابزاری که افراد با خود حمل می کنند، تغییراتی را ایجاد می کنند که همگی در یک ایده مشترک هستند:

  آنها کارهایی را ممکن می سازند که قبلا انجام همین کارها نیاز به حضور در یک مکان داشت. تلفن های همراه به افراد این امکان را می دهد که هر جایی بتوانند از آن استفاده کنند.

  MP3 plyer می تواند محتوی یک CD را در وسیله ای دستی به اندازه تقریبی یک ورق بازی ذخیره کند.

  با استفاده از PADs، گوشی های هوشمند و لپ تاپ ها، افراد می توانند بطور مستقیم به email، تقویم و سایر تنظیمات دیگر دسترسی داشته باشند.

  افراد همچنین از لپ تاپ ها و دستگاه های دستی استفاده می کنند تا بتوانند مدارکی را در حین حرکت ایجاد کنند، و بطور همزمان از مدارک دلخواه خود پرینت بگیرند، لذا به پرینترهای قابل حمل نیاز دارند. پرینتر سیار، شامل پرینترهای جوهر افشان سیار، حرارتی سیار، لیزری سیار، و غیره است.

  از طرفی، به منظور افزایش فروش و ارتقای کیفیت سرویس، پرینترهای حرارتی سیار خیلی بیشتری در فروشگاه ها، رستوران ها، مراکز خدماتی، و غیره استفاده می شوند.

  یکی از مزایای استفاده از پرینتر های قابل حمل چاپ بارکدهای دوبعدی است که دارای کاربردهای زیر است:

  • شناسایی اثر انگشت سایت
  • ارائه اطلاعات به گردشگران
  • اطلاع رسانی خلاقانه برای تبلیغات

  چاپگر نسخه دسکتاپ یا پوز:

  چاپگر نسخه دسکتاپ یا پوز این امکان را دارد که با اتصال به دستگاه پی‌سی پوز ،برای هر فاکتور مستقیما به پوز متصل شده و تنها با کشیدن کارت و وارد کردن رمز، فاکتور در وضعیت پرداخت‌شده قرار گرفته وچاپ گردد.

  همچنین این نوع از پرینتر ها قابلیت اتصال به صندوق وجه نقد را نیز دارند که با بازشدن صندوق و قرارگیری وجه نقد فاکتور چاپ می گردد.

  این نوع از پرینترها بیشتر در فروشگاه‌ها ، هایپرها ، رستوران ها و ... مورد استفاده قرار میگیرند

  Kiosk-Ticket چاپگر :

  چاپگر های بلیط و کیوسک برای کاربرد هایی مانند سیستم های مسافربری مثل فرودگاه ها ،برای چاپ بلیط ،لیبل های شناسایی چمدان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

  چاپگر های بلیط برای کسب و کارهایی طراحی شده اند که نیازمند چاپ بلیط با کیفیت می باشند :مانند بلیط کنسرت ،نمایش،رویدادهای آموزشی و...

  Pannel چاپگر:

  قابل استفاده در دستگاه های آزمایشگاهی ،پزشکی ،ابزارهای صنعتی ،ژئولوژیک،شیمیایی ،چاپ رسید ،بلیط،تاکسی متر و بارکد و...

  پورت‌های اتصال به کامپیوتر :

  اکثر پرینترهای حرارتی صدور فیش با پورت های زیر در بازار موجود است که هنگام خرید باید نوع پورت را انتخاب کنید. البته امکان تعویض پورت بعد از خرید هم وجود دارد:

  پورت ‌موازی (Parallel) :

  این پورت یک پورت استاندارد جهت اتصال پرینتر می باشد و از مزایای آن عدم نیاز به نصب درایور و سرعت بالای آن می باشد.

  پورت ‌سریال (COM) :

  از این پورت معمولا برای مسافت های بیشتر از 15 متر استفاده میشود. سرعت این پورت هنگام پرینت نسبت به پورت های دیگر پایین تر است. علت نام گذاری این پورت به سریال این است که بیت های اطلاعاتی یکی پس از دیگری به صورت پشت سر هم و به ترتیب و فقط از طریق یک پین ارسال می شوند.

  پورت USB:

  مزیت این پورت وجود آن بر روی تمامی لپ تاپ ها می باشد. از این پورت معمولا در صورت عدم وجود پورت پارارل استفاده می شود. اشکال این پورت نیاز به نصب مجدد درایور پرینتر در صورت قطع و وصل کردن سیم و همچنین برد کم آن می باشد.

  پورت شبکه (Ethernet) :

  از این پورت معمولا در محل هایی که تعداد کامپیوترها یا پرینترها زیاد است و یا فاصله پرینتر تا کامپیوتر بیشتر از 40 متر است استفاده می شود. قیمت این پورت از سایر پورت ها بالاتر می باشد.

   

  #پرینتر #پرینتر_حرارتی #پرینتر_برایتک #پرینتر_حرارتی_برایتک #پرینتر_پوز #پرینتر_پوز_برایتک #چاپگر_چاپگر_حرارتی #چاپگرپوز #چاپگر_برایتک #چاپگر_پوز_حرارتی_POS_BRIGHTEK #Pos_printer #thermal_printer #pos_thermal #brightek_printer